Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує: Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з уповноважених банків

Дата : 
2019-09-10

Кабінет Міністрів України постановою № 807 від 14.08.2019 р. змінив порядок видачі субсидій на оплату житлво – комунальних послуг, дозволивши українцям самостійно обрати банк, через який буде здійснюватися виплата субсидії. Це може бути один з уповноважених  банків на здійснення соціальних виплат.

Починаючи з 1 жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але, якщо субсидіант  бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги на оплату житлово – комунальних послуг, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

Монетизовану субсидію можна отримувати через будь-який з нижче перелічених банків:

 

АТ "Ощадбанк"
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
АТ АБ "Укргазбанк"
АТ "Райффайзен Банк Аваль"
АТ "КРЕДОБАНК"
АТ "УкрСиббанк"
АТ "Ідея Банк"
АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
АТ "АЛЬФА-БАНК"
АТ "ОТП Банк"
АТ АБ "ПІВДЕННИЙ"
АТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК"