Третій рік поспіль у Білій Церкві впроваджується Громадський бюджет

Дата :
2019-05-02

Шановні білоцерківці!

Уже третій рік поспіль Біла Церква реалізовує проект взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі – Громадський бюджет! Проект реалізовується за ініціативи міського голови Геннадія Дикого та Білоцерківської міської ради.

Завдяки цьому інструменту всі бажаючі можуть взяти участь у розподілі бюджетних коштів та власноруч зробити місто кращим.

Для цього потрібно описати свою ідею в проекті, зібрати не менше 25 підписів на його підтримку, зареєструвати в ЦНАПі або за допомогою електронної платформи на сайті Білоцерківської міської ради у розділі "Громадський бюджет", залучити на свою підтримку якнайбільшу кількість білоцерківців та отримати перемогу в голосуванні.

Проекти не повинні бути фрагментарними, а мають бути інфраструктурними, доповнювати загальний вигляд вулиці, двору чи парку, відповідати основним засадам та концепціям, визначеним у Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року.

7,3 млн грн з міського бюджету буде спрямовано на реалізацію кращих пропозицій, які оберете ви самі.

Максимальна вартість великого проекту: від  300 тис. грн до 3 млн. грн.

Максимальна вартість малого проекту:  300 тис. грн.

Увага! Важливо!

-назва проекту має відображати зміст проекту;

-має відповідати стратегічним цілям і пріоритетам розвитку міста;

-повинен відповідати принципу загальної доступності для жителів міста;

-реалізовані проекти після їх завершення стають власністю територіальної громади.

Наголошуємо, що Громадський бюджет 2019 року дещо відрізняється від попереднього року.

Так, у цьому році:

-  голосування за проекти відбуватиметься лише через Електронний сервіс;

- можна проголосувати за три проекти серед малих проектів та за три проекти серед великих проектів;

- проекти можуть подаватися як у друкованому вигляді так і онлайн - у електронному вигляді через сайт Білоцерківської міської ради (розділ «Громадський бюджет»).

Термін подачі проектів:  з 03 до 30 червня включно.

Розгляд: 01.07.2019 - 31.08.2019
Голосування: вересень 2019 р.
Реалізація проектів переможців: 01.01.2020р. - 31.12.2020р.

Загальна інформація та електронна форма заявки розміщені  на платформі «Громадського бюджету» http://bc-budget.e-dem.in.uaабо за телефоном: +3804563 66-312.

Долучайтеся до розвитку Білої Церкви!