З найважливішими питаннями – до міського голови

|  07. 02. 2019

06 лютого міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 24 білоцерківця.

Під час прийому громадяни мали на меті з’ясувати низку питань як особистого, так і загальноміського характеру. Зокрема білоцерківці цікавилися питаннями отримання житла, земельної ділянки, отримання дозволу на торгівлю, можливості отримання матеріальної допомоги, допомоги малозабезпеченим сім’ям, виділення коштів на лікування дітей із цукровим діабетом тощо.

Також було озвучено низку питань на тему благоустрою міста та комунальної сфери: ремонту даху, дорожнього покриття, встановлення дитячого майданчика, демонтажу шлагбаума, тарифи на теплопостачання і т.д.

Окремі звернення стосувалися будівництва будинку «Олександрійський замок», організації  концерту, можливостей надання допомоги федерації баскетболу і т. ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до міського голови, були надані роз’яснення. Відповідним службам було дано доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.