Оголошення про відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області.

Дата :
2018-10-30

ОГОЛОШЕННЯ

Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради розпочинає відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області.

Детальніша інформація щодо програми та умов відкритого конкурсу на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області надається у відділі планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бульвар Олександрійський, 75, прим. 134, секретар конкурсу – спеціаліст 1-ї категорії – Бурлука Оксана Олександрівна, роб. тел. 5-93-28, 5-12-64, моб. тел. 067-234-23-72.

Начальник управління                                                                              С.В. Павлова