Відкрито набір учасників на Школу місцевої демократії для активістів Білої Церкви!

Дата :
2018-10-24

Проект USAID «Громадяни в дії», який реалізовується Українським незалежним центром політичних досліджень, запрошує активістів, представників ОСН та ОСББ, посадових осіб та депутатів м. Біла Церква взяти участь у Школі місцевої демократії!

Школа місцевої демократії – це комплекс освітніх заходів, мета яких – навчити активних громадян, посадових осіб та депутатів міських рад ефективно користуватися інструментами місцевої демократії та впливати на прийняття рішень міською владою.

Під час заходу будуть презентовані ті інструменти, які реально застосовувати у місті для реалізації громадських ініціатив та вирішення питань свого міста:
- як отримати рішення міської ради через подання місцевих ініціатив;
- як представляти інтереси громади через організацію громадських слухань;
- які існують додаткові можливості участі громадян в управлінні містом.

Захід відбудеться 17.11.2018 року з 11:00 до 17:00 години за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрівський, 15 (Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви).

Участь у заході безкоштовна! Реєстрація для участі є обов’язковою і триває до 12.11.2018 включно. Підтвердження про свою участь учасники отримають 13.11.2018 року.

Зареєструватися тут: goo.gl/cx9HuQ