Громадське обговорення проекту Програми модернізації аеродрому "Біла Церква"

Дата :
2018-09-18

Шановні жителі Білої Церкви!

Запрошуємо на громадське обговорення проекту Програми модернізації аеродрому "Біла Церква" комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" на 2018-2021рр. та етапність її фінансування.

Дата:

21 вересня 2018 року об 11:00 год. у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) відбудеться громадське обговорення проекту Програми модернізації аеродрому "Біла Церква" КП БМР "БВАК" на 2018-2021рр. та етапність її фінансування.

Головною метою заходу є: конструктивне обговорення перспектив розвитку аеродрому "Біла Церква" згідно проекту Програми модернізації летовища на 2018-2021 роки, джерела та обсяги її фінансування, визначення основних завдань, цілей, можливостей підприємства, а також напрацювання пропозицій з вирішення деяких проблемних питань.

За результатами зустрічі  будуть розглянуті та враховані пропозиції і зауваження від громадського сектору щодо проекту Програми з подальшим винесенням даного документу на розгляд чергової сесії міської ради.

Прес-служба КП БМР "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс"