Повідомлення про продовження терміну розгляду проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква»

Дата :
2018-08-27

Відповідно до законів України «Про рекламу». «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про адміністративні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про автомобільні дороги», «Про захист суспільної моралі», «Про регулюванні містобудівної діяльності», ст. 25, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067, Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 1994 року №198, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №103 від 24.04,2018 року «Про затвердження ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла 1 Церква».

Даний проект розроблений з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті Біла Церква, збереження архітектурно-просторової цілісності зон загального користування, земель комунальної власності міста, врегулювання порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, вимог до проектування рекламних засобів, визначення та погодження місць розміщення рекламних засобів.

Розробником проекту регуляторного акту є управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 75 прим. 134, e-mail: [email protected].

Проект регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів http://bc-rada.gov.ua/ в розділі «Актуально» та в розділі «Рішення міської ради. Проекти рішень міської ради».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються до 31.08.2018 року за адресою: бульвар Олександрійський, 75 прим. 134. управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 (понеділок-четвер), з 9-00 до 16-45 (п’ятниця) або на електронну адресу: architect@,[email protected].