Звіт про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта «Про затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Білоцерківської міської ради та трудовим архівом Білоцерківської міської ради»

Дата :
2018-08-23

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 14.06.2011 року  №264  «Про затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом  Білоцерківської міської ради та трудовим архівом Білоцерківської міської ради».

2. Назва виконавця заходів з  відстеження результативності:

Архівний відділ Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

Цілі державного регулювання – поліпшення якості послуг, які надаються суб’єктом господарювання та скорочення термінів їх виконання. Досягнення поставленої цілі забезпечується шляхом направлення коштів від надання платних послуг на зміцнення матеріально-технічної бази і поліпшення умов зберігання документів; максимальне скорочення строків і підвищення якості виконання запитів громадян.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

З 16.07.2018 р.  по 16.08.2018 р.

5. Тип відстеження:

Періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

- аналіз бухгалтерської та статистичної звітності;

- дані опитувань фізичних та юридичних осіб;

- аналіз звернень громадян.

7. Дані та припущення, на основі яких  відстежувалася  результативність, а також способи одержання даних:

З метою одержання даних для відстеження результативності даного регуляторного акту, окрім даних бухгалтерської та статистичної звітності, було проведено соціологічне опитування фізичних осіб та представників юридичних осіб, що зверталися із запитами. Цей захід дозволив отримати оцінку якості надання послуг їх споживачами.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

Одиниця виміру

Роки

(прогноз)

1

Кількість архівних довідок, виданих на платній основі

запит

107

135

111

113

125

2

Обсяг коштів, отриманих від надання платних послуг

грн.

4815

6599

13974

6092

6483

3

Обсяг коштів, використаних

на поліпшення  матеріально-технічної бази

грн.

9338

5120

9996

665

21265

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Протягом виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акту, скарг на неналежне або неякісне виконання послуг не надходило.

На підставі результатів періодичного відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету  міської ради від 14.06.2011 року №264 «Про  затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом  Білоцерківської міської ради та трудовим архівом Білоцерківської міської ради», можна зробити висновок про те, що даний регуляторний акт має достатній рівень результативності визначених цілей і не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                                          Г. Дикий