ОБЕРЕЖНО! КІР!

|  13. 08. 2018

На жаль, захворюваність на кір ЗРОСТАЄ в нашому місті

Кір – небезпечне,  дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється, від якого не існує ліків , а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки.

9 із 10 людей, з якими  контактувала інфікована людина, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Передача вірусу починається ще за 4 дні до появи висипу у хворого і триває  4 дні періоду висипань.

А от що кажуть цифри:

За останній тиждень  на кір в Україні захворіло 755 людей ( 319 дорослих та 436 дітей).

З початку року всього в Україні зареєстровано 28185 випадків захворювання (11437 дорослого населення, 16748 дітей).

Померло від ускладнень 13 осіб ( 9 дітей, 4 дорослих).

Станом на початок серпня 2018 року в Київській області зафіксовано 1176 випадків захворювання на кір  ( 645 дорослих, 531 дитина ).

У  м. Біла Церква по медичну допомогу з приводу захворювання на кір з початку 2018 року звернулося 45 осіб (19 дітей, 26 дорослих).

Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

Звертаємо увагу батьків: якщо Вашій дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення. Якщо ж дитина пропустила дозу вакцини за графіком, зверніться до медичного закладу, щоб якнайшвидше отримати щеплення. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.

Ризик захворіти зростає через те, що починається навчальний рік (відкриваються садочки та школи).

Наразі в Україну для щеплень КПК постачають Пріорикс™/Priorix™ — препарат, вироблений компанією GlaxoSmithKline Biologicals s.a (Бельгія). Пріорикс — безпечна, ефективна та якісна вакцина, схвалена ВООЗ — найавторитетнішою організацією у сфері охорони здоров’я у світі.

Вакцина   в Білій Церкві є  в кількості 1192 дози .

Вакцинація — це наш обов’язок: перед нашими дітьми, рідними, громадою і всіма людьми, що мешкають у нашій країні та нашому місті.  Разом ми захистимо Білу Церкву від кору.

Інформація від управління охорони здоровя