Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім б/а), алкогольних, с/а напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів рестораного господарства) на території міста»

Дата :
2018-07-27

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Біла Церква»

Відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, п 44-1ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради  «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Біла Церква».

Даний проект розроблений з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення кількості правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв на здоров’я мешканців міста Біла Церква відповідно ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Розробником проекту регуляторного акту є відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Леся Курбаса, 3, 3-й поверх, е-mail: [email protected] .

Проект регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Біла Церква» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів http://bc-rada.gov.ua/ в розділі «Актуально».

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються протягом місяця з дня опублікування за адресою: вул. Леся Курбаса, 3, 3-й поверх, відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 (понеділок-четвер), з 9-00 до 16-45 (п’ятниця) або на електронну адресу відділу [email protected] .

Заступник міського голови                                                                             І. Новогребельська