Дата :

Дата: 25.07.2018року

м.Біла Церква

Білоцерківська міська рада, малий зал - 15:00

Повідомлямо, що 25 липня 2018 року о 15 год. у малому залі виконавчого комітету Білоцерківської  міської ради  за адресою: м.Біла Церква, вул.. Ярослава  Мудрого,15 відбудеться засідання „Круглого столу” з  обговореня  проекту  регуляторного акту – рішення  виконавчого  комітету  Білоцерківської  міської ради  „Про  затвердження вартості  послуг  по приватизації  державних  квартир/будинків/”

З проектом рішень та аналізом регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів у розділі „Актуально” від 14 червня 2018року.