18.06 БІЛОЦЕРКІВСЬКА ОБ‘ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата :
2018-06-18

Зустріч з трудовим колективом на Сквирщині

Днями, в рамках проведення інформаційної кампанії «Єдиний день податкових знань», керівник Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ Лариса Марченко провела зустріч з колективом  Сквирської філії Корпорації «ЕЛТЕКС».

У вступному слові Лариса Миколаївна зазначила, що стабільні надходження до бюджету забезпечуються, насамперед, завдяки добросовісній та своєчасній сплаті податків сумлінними платниками, одним із яких є Сквирська філія «Елтекс». Зокрема, з початку року філія сплатила 237 тис. гривень податку з доходів фізичних осіб, 21,8 тис. гривень військового збору та 340 тис. гривень єдиного соціального внеску. «Цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками прямо пропорційно залежить від надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету» – підкреслила Лариса Миколаївна.

Також присутні дізнались про новації щодо податку на прибуток, спрощеної системи оподаткування, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, майнових податків, військового збору тощо.

Багатьох із працівників підприємства цікавило можливість скористатися правом на одержання податкової знижки. Які саме витрати включаються до складу податкової знижки та які документи необхідно подати, що б отримати таке повернення.

На завершення зустрічі Лариса Марченко побажала підприємству розвитку та процвітання, а працівникам гідної та високої зарплатні.

Білоцерківська ОДПІ