Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради „Про затвердження вартості послуг по приватизації державних квартир (будинків)”

Дата :
2018-06-15

Відповідно до Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 9,13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності”, Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду”, з метою одержання зауважень та пропозицій від  юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради „Про  затвердження  вартості послуг по приватизації державних квартир /будинків/ та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Метою даного проекту рішення є:

- встановлення тарифу щодо оплати послуг по приватизації державних квартир (будинків).

- створення умов беззбиткового функціонування підприємства, що надає послуги з приватизації державних квартир (будинків).

З проектом рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб – сайті міської ради та її виконавчих органів за адресою:

www bc-rada.qov. ua та у розробника проекту регуляторного акта – Комунального підприємства Білоцерківської міської ради Служба приватизації державного житлового фонду.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймається від юридичних та фізичних осіб, їх обєднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою:
09100
м. Біла Церква,  Торгова  площа, 11. Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради Служба приватизації державного житлового фонду,

тел. 39-11-66 (з 9-00 год. до 16-00 год.)

Заступник міського голови                                           В.В.Гнатюк