ОГОЛОШЕННЯ про міський конкурс «Кращий екскурсовод міста Біла Церква» в рамках відзначення Дня міста Біла Церква

Дата :
2018-04-25

У Білій Церкві з травня по вересень ц.р., в рамках відзначення Дня міста, відбудеться міський конкурс «Кращий екскурсовод міста Біла Церква».

Конкурс має на меті популяризацію екскурсійно-туристичних можливостей Білої Церкви та висвітлення привабливості об’єктів історико-культурної спадщини міста, як туристичної перлини Київщини. Він повинен допомогти збільшити чисельність в’їзного та внутрішнього туризму на основі мережі туристичних маршрутів.

Організатором Конкурсу є відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Конкурс буде проводитись у три тури:

І тур – подання заяви про участь та конкурсної документації (з 01 по 31 травня);

ІІ тур – перегляд презентацій оглядових екскурсій міста Біла Церква та визначення переможців (до 31 липня);

ІІІ тур – урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу з представлення оглядової екскурсії містом (до Дня міста Біла Церква).

У конкурсі можуть брати участь суб'єкти екскурсійної діяльності (туристичні організації), в т.ч. екскурсоводи, які працюють як фізичні особи-підприємці, а також екскурсоводи-початківці, у т.ч. учнівська та студентська молодь.

Заявки на участь у Конкурсі необхідно подати на адресу відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради: м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 36, тел. (04563) 5-40-65,

Положення тут.