УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

повідомляє

24.04.2018 року відбулося засідання комісії по проведенню міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських  організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2018 році. Проведена попередня кваліфікація претендентів. До участі в конкурсі допущені наступні конкурсні пропозиції, які підготовлені:

- Білоцерківським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода просвіта» (голова осередку - Климчук К.В.). Назва проектів:

1. Біла Церква - молода. Біла Церква – літературна

2. Бойовий шлях 72-ї окремої механізованої бригади  у 2014-2017 роках

3. Підготовка та проведення козацького вишкільного табору

- Білоцерківським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації студентів – інвалідів «Гаудеамус» (голова - Карпова О.О.). Назва проектів:

1. Соціальна інтеграція осіб з інвалідністю в контексті освітньої діяльності вищого навчального закладу

2. Формування патріотизму та національної гідності серед молоді Білої Церкви через вивчення українського визвольного руху на Білоцерківщині (1941 – 1945 рр.)

- Громадською організацією «Команда молоді Київщини» (голова - Крамар О.С.). Назва проектів:

1. Білоцерківський міжшкільний  лазертаг – турнір

2. Творимо разом

Відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 03.05.2018 року о 16:00 в управлінні з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради (б-р. Олександрійський, 86, каб. № 7)