Про ініціативну групу з підготовки зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради

Дата :
2018-04-12

Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положення про  Громадську раду виконавчий   комітет Білоцерківської міської ради утворює ініціативну групу з підготовки зборів для формування нового складу громадської ради.

Бажаючі представники громадських організації, які хочуть увійти до ініціативної групи можуть запропонувати своїх представників. Для цього, до 17 квітня 2018р.,  необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради