Білоцерківська ОДПІ ІНФОРМУЄ

Дата :
2018-03-26

Шановні громадяни! Задекларуйте доходи до 1 травня!

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що триває кампанія декларування доходів, одержаних у минулому році.

Обов’язок у поданні податкової декларації про майновий стан і доходи у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів, тобто від інших фізичних осіб, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність, зокрема доходів від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

- при отриманні доходів у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства;

-  при отриманні інвестиційного доходу;

-  в інших випадках, передбачених законодавством.

Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати протягом 2018 року.

Для отримання більш детальної інформації щодо подання декларації про майновий стан та доходи громадяни можуть звернутись до Центрів обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ за місцем реєстрації.

Шановні громадяни! Декларування свої доходів – конституційний обов’язок кожного українця!

Білоцерківська ОДПІ

Втратили особистий електронний ключ цифрового підпису?

Білоцерківська ОДПІ інформує, що у випадках пошкодження особистого електронного ключа, втрати його чи паролю захисту, власнику доведеться повторно пройти процедуру реєстрації. Для цього необхідно звернутися до центру сертифікації ключів, в якому було отримано дану послугу.

Разом із заявою (реєстраційною карткою) одночасно необхідно подати заяву на скасування посиленого сертифіката і пакет реєстраційних документів для відповідної категорії платника податків (перелік визначено у розділі 5 Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС).

Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, який знаходиться у Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 12.

Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті АЦСК ІДД: http://acskidd.gov.ua/.

Білоцерківська ОДПІ