Визначено двох представників від громадських організацій до комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП БМР «Муніципальна варта»

Дата :
2018-02-26

Шановні Білоцерківці

21 лютого ц.р. відбулося визначення двох представників від громадських організацій до комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП  БМР «Муніципальна варта». Отож, за результатами випадкової вибірки через онлайн-сервіс - https://www.random.org , представляти громадськість у комісії будуть:

-         Ірина Кісельова (Білоцерківський центр громадських ініціатив);

-         Олена Рубан (ГО «Зміни Білу Церкву»).

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора КП БМР «Муніципальна варта» відбудеться 28 лютого 2018 року о 15.00 у великій  залі Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15.

На засіданні конкурсної комісії, окрім конкурсантів та членів комісії, можуть перебувати без права голосу та втручання в роботу і перешкоджання діяльності -  представники ЗМІ та представники громадськості, які матимуть можливість здійснювати фото-відео та аудіо фіксацію.