Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю?

Дата :
2018-02-05

Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»!

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних  ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумками  кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Останній термін  подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017»  -15 лютого 2018 року. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні у Києві.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті http://blagoukraine.org/ або в Оргкомітеті конкурсу.