ПОВІДОМЛЕННЯ про продовження терміну прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта «Про затвердження комплексної схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Біла Церква»

Дата : 
2018-01-02

Відповідно до Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада повідомляє про продовження терміну прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта «Про затвердження комплексної схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Біла Церква» (оприлюдненого в друкованих засобах масової інформації та на сайті міської ради 06 грудня 2017 року) до 17 січня 2018 року.

Даною комплексною схемою передбачається упорядкування існуючих тимчасових споруд,з урахуванням положень чинного законодавства, вимог державних будівельних, санітарно-гігієнічних норм, існуючих планувальних обмежень, а також вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та охорони об’єктів історико-культурної спадщини з визначенням відповідних зон та підвищення якісного рівня міського середовища, забезпечення експлуатаційних характеристик  його складових у тому числі дотримання безпеки експлуатації об’єктів дорожньо-транспортного руху.

Комплексною схемою пропонується  модульна система тимчасових споруд, які запроектовані з відповідною стилізацією архітектурного рішення, за номенклатурою складових елементів з можливістю блокування, а також перелік обмежень при визначені місць можливого розміщення тимчасових споруд, а саме: від проїзної частини вулиць – не менше ніж 5 метрів, від перехрестя вулиць – не менше ніж 20 метрів, від залізничних переїздів  – не менше  ніж 100 метрів, від зупинки міського транспорту – не менше ніж 20 метрів, від капітальних споруд – не менше 10 метрів, від об’єктів пам¢ятно - охоронного значення – не менше ніж 20 метрів, від межі ділянок дошкільних та навчальних закладів – не ближче ніж 100 метрів ( у разі продажу  тютюнових та алкогольних виробів  не ближче ніж 200 метрів); від державних та муніципальних установ – не ближче ніж 50 метрів; від межі ділянок медичних закладів – не ближче 50 метрів.

Крім того, даною схемою передбачається зонування розміщення тимчасових споруд відповідно до 4-х форматних зон, що визначаються в межах конкретних вулиць, площ, бульварів, а також в залежності від форматної зони пропонується використання відповідних архітипів.

З проектом рішення, матеріалами схеми та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  https://new.bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-59-18). 

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому вигляді до 17 січня 2018 року за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, каб. № 11, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з  9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.

Завантажити опорний план

Завантажити схему обмежень та форматних зон