ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ "Модернізація вуличного освітлення у м. Біла Церква"

Дата :
2018-01-02

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Модернізація вуличного освітлення у м. Біла Церква.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, надалі – «Замовник», має намір використати кошти кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату реконструкції вуличного освітлення м. Біла Церква, Київської області.

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту, націленого на придбання:

Розробка проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж всього необхідного електротехнічного обладнання для реконструкції вуличного освітлення м. Біла Церква, Київської області – заміна існуючих світильників на світлодіодні у кількості 2259 од., встановлення кронштейнів та консолей на опору у кількості 340 од., встановлення терміналів автоматичної системи керування вуличним освітленням (АСКВО) у кількості 85 од., та диспетчерського пункту, підвішування самонесучого ізольованого проводу у кількості 30000 м., заміна зношених залізобетонних опор у кількості 44 од., заміна шаф керування у кількості 15 од., модернізація шаф керування у кількості 70 шт, а також все необхідне додаткове обладнання для виконання цих робіт, та демонтажу всього застарілого освітлювального електротехнічного обладнання.

- Учасник тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньорічний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;

- Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять(5) подібних контрактів за останні п’ять років;

- Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;

- Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;

- У випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника.

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 16.02.2018 року 11:00, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та ознайомлення з наявною документацією відбудеться о 14.00 годині 18.01.2018 за адресою вул. Андрея Шептицького, 2, м. Біла Церква, Київська область.

Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

Мельник Людмила Володимирівна,

заступник начальника управління житлового господарства з економічних питань департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, 2й поверх, приймальня

Тел.: +38 (045) 6399482+38(098)0808484

Дата: 02.01.2018