Звіт про базове відстеження регуляторного акту «Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських місцях м. Білої Церкви»

Дата :
2017-12-26

Звіт про базове відстеження  регуляторного акту

«Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських

місцях  м. Білої Церкви»

1. Загальні відомості  про регуляторних акт:

Рішення  Білоцерківської міської ради від 28 вересня 2017 року № 1445-37-VII  «Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських  місцях  м.Білої Церкви»

2.Виконавець заходів з відстеження:

Відділ з питань торгово- побутового обслуговування нсаелення і громадського харчування

3.Цілі  прийняття регуляторного акта:

Основна ціль - посилення  контролю щодо захисту населення міста Біла Церква від шкідливого впливу шуму та  забезпечити дотримання  громадянами, керівниками підприємств, установ, організацій не залежно від форм власності, встановленного режиму роботи, рівня шуму, що не перевищує установлених санітарних норм для відповідного часу доби.

4.Термін  виконання  заходів з відстеження:  з 15.11.2017 року по 15.12.2017 року.

5. Тип відстеження:  базове.

6.Методи одержання результатів базового відст еження:

Методом відстеження результатів є аналіз статистичних  даних.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних: статистичний  метод одержання даних.

8. Кількістні  та якістні  значення показників результативності дії регуляторного акта:

Враховуючи той факт, що регуляторний акт Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських  місцях м.Білої Церкви» затверджений рішенням міської ради від 28 вересня 2017 року № 1445-37-VII , тому  відстеження показників  результативності  дії регуляторного акту на даний час немає.

За результатами  проведення повторного  відстеження результативності  даного акта буде визначена реальна ефективність досягнення цілей його прийняття.

Міський голова                                                                                       Г.А. Дикий