Пленарне засідання сорок першої сесії Білоцерківської міської ради

|  08. 12. 2017

08 грудня відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання, яку провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком засідання  було проведено спільне засідання депутатських комісій, на якому було розглянуто винесені на сесію питання.

Також із заявою виступив депутат міської ради, начальник управління освіти й науки міської ради Юрій Петрик, який наголосив на надзвичайній ситуації, яка сталася нещодавно у місті із школяркою під час руху на автобусному маршруті загального користування №22. Водієм було допущено порушення правил безпеки, через що постраждали пасажири та отримала травму ноги дівчинка. Проте, водій висадивши її із салону й не надавши допомогу, продовжив рух. Юрій Петрик звернувся щодо проведення розслідування даного факту та вжиття відповідних заходів.

Міський голова дав протокольне доручення відповідним структурним підрозділам  в найближчий час провести нараду за участю всіх перевізників  та депутатів щодо обговорення даної ситуацій та недопущення таких випадків у подальшому. Також на нараді буде обговорено пільгове перевезення пасажирів, питання  оплати проїзду школярами та інші проблеми щодо перевезень, оскільки є скарги від білоцерківців.

«Щодо випадку із дитиною- провести службове розслідування даного факту та покарати винних. Ми зробимо висновки, як зреагували перевізники й під час укладання нових договорів  на перевезення  враховуватимемо їх. Не можна допускати таких  випадків, особливо з дітьми,-  акцентував увагу міський голова.- Це ще раз переконує, що поставлене нами завдання щодо створення КП, яке забезпечуватиме пільгове перевезення пасажирів та розширення мережі електротранспорту – необхідне».

Зміни до міського  бюджету

Під час пленарного засідання було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 22 грудня 2016 р. № 386-22-VII «Про бюджет м. Біла Церква на 2017 рік». З даного питання доповідала начальник фінансового управління Білоцерківської міської ради Світлана Терещук.

Так, відповідно до розпорядження КОДА, зміни в частині доходів стосувалися  введення стабілізаційної дотації  в сумі 394,7 тис. грн;

відбулося збільшення: субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на надання пільг населенню на оплату комунальних послуг – в сумі 35, 1 млн грн;  інші субвенції – 1,4 млн грн (на придбання інсуліну та погашення пільг постраждалим категорія ЧАЕС);  2,4 млн грн -  субвенція на придбання квартир  сім’ям загиблих в зоні АТО.

Загальний фонд зменшено на 4 млн грн – це субвенція на виплату допомог малозабезпеченим громадянам та особам з інвалідністю й 21, 6 тис. грн  - субвенція на пільги по житловим субсидіям. Ці кошти повернено до держаного бюджету. Оскільки всі розрахунки в місті вже було проведено у повній мірі.

Отож, видаткова частина загального фонду відповідно до розпорядження КОДА  збільшена  за рахунок стабілізаційної дотації  на суму 394,7 тис. грн , яка буде спрямована на лікарняні установи.

Перерозподіл бюджетних призначень відбувся так:

-управлінню соціального захисту населення – 970 тис. грн , які будуть спрямовані на пільги громадянам, які постраждали внаслідок ЧАЕС, пільг з оплати послуг зв’язку, програму «Турбота»;

-департаменту ЖКГ – 2 млн 421тис грн на надання фінансової підтримки КП БМР «Білоцерківтепломережа», ЖЕК № 6 та ЖЕК №7, на регулювання цін на послуги електротранспорту.

Видатки зменшено, на суму близько 3 млн грн за рахунок  економії за спожиті енергоносії по головних розпорядниках – управліннях освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту. Ще 1,1 млн грн перерозподілено від департаменту ЖКГ.

Також було здійснено перерозподіл  видатків по спеціальному фонду, внесені зміни до міжбюджетних трансфертів та ін.

Детальніше із рішенням можна ознайомитися на сайті міської ради.

Призначено двох заступників міського голови

Депутати також розглянули та прийняти рішення про затвердження на посадах двох заступників міського голови:  Олександра Олексійовича Поляруша, Ольгу Миколаївну Бакун