ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в м. Біла Церква»

Дата :
2017-10-06

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пп.16 п. «а»  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п. 6, 7  Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070,  п.п. 1.4, 1.5  Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених Наказом Міністерства житлово-комунального господарства України 30.07.2010р.  № 259,  з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в м. Біла Церква».

Даний проект розроблений з метою регулювання  відносин, які виникають в процесі надання населенню та іншим споживачам послуг з вивезення побутових відходів, а саме:

визначення реальних об’ємів утворення побутових відходів;

ліквідація умов для створення стихійних сміттєзвалищ;

поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста.

Головним розробником проекту регуляторного акту є департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, другий поверх, приймальня, тел. 5-10-47, Е-mail:[email protected]

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження нормнадання послуг з вивезення побутових відходів в м. Біла Церква» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8-30 до 17-00 (перерва з 13-00 до 13-30) у письмовому або електронному вигляді за адресою департаменту  житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, другий поверх, приймальня, Е-mail:[email protected]

Заступник міського голови                                         В.В. Гнатюк