Оголошується відкритий конкурс на проект реконструкції площі по вул. Героїв Небесної Сотні

Дата :
2017-10-04

Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 07.09.2017 року за №1127-35-VlI «Про реконструкцію площі по вул. Героїв Небесної Сотні зі спорудженням пам’ятника на честь борців за волю і незалежність України» оголошується відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі по вул. Героїв Небесної Сотні в м. Біла Церква Київської області зі спорудженням пам’ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні (під час «Революції гідності») та з метою вшанування загиблих борців за волю і незалежність України в антитерористичній операції.

Конкурсні проекти приймаються до 17 години 27 грудня 2017 року за адресою: м.Біла Церква, вул.Героїв Небесної Сотні, 36, тел. 5-40-65 (відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради).

Вихідні дані конкурсу додаються:

1. Програма та Умови;

2. Викопіювання з ситуаційного плану міста в масштабі 1:2000;

3. Топографо-геодезичний план території в масштабі 1:500 з нанесенням планувальних обмежень щодо червоних ліній та ліній регулювання забудови;

4. Фотофіксація площі по вул. Героїв Небесної Сотні з навколишньою забудовою по периметру площі.

Оргкомітет