Відкриття традиційного Міжнародного музичного фестивалю «Золота осінь»

|  25. 09. 2017

22 вересня  у Білоцерківському міському будинку органної та камерної музики відбулося урочисте відкриття традиційного 25-го Міжнародного музичного фестивалю «Золота осінь».

Фестиваль відкрила заступник міського голови Ольга Настіна та директор будинку органної та камерної музики Володимир Клюєв. Вони побажали успіху, творчих злетів – виконавцям, гарного настрою – глядачам, та процвітання – самому фестивалю.

Неперевершене звучання музичних інструментів, виконання творів найвідоміших світових композиторів найкращими професійними музикантами України захопить кожного, хто завітає у ці дні у будинок органної та камерної музики.

У ході заходу відбувся прем’єрний концерт лауреата премії ім.В.М.Лисенка, Національного ансамблю солістів "Київська Камерата", художній керівник та головний диригент якого - лауреат Національної премії ім.. Т.Г. Шевченка, народний артист України Валерій Матюхін. Солістами вечора були: заслужена артистка України Валентина Матюшенко (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів Ольга Табуліна (меццо-сопрано), заслужена артистка України Тетяна Орлова (орган), лауреати міжнародних конкурсів - Андрій Тучапець (альт), Ірина Онєщак (альт), Леся Завада (скрипка) та Володимир Ворончук (фортепіано).

Протягом фестивалю можна буде побачити виступи таких артистів: народний муніципальний аматорський хор "Від серця до серця", Київський  квартет саксофоністів Національної філармонії України, ансамбль «Avanti+» та ін. Із детальнішою інформацією щодо концертної програми можна ознайомитись тут.

Фестиваль буде проводитись до 01 жовтня. Гостинно запрошуємо всіх, хто полюбляє класичну музику на концерти.