Відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакантних посад органів місцевого самоврядування

|  07. 07. 2017

05 липня ц.р. відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакантних посад:

Головний спеціаліст відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

Спеціаліст 2 категорії відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради;

Спеціаліст 1 категорії планово-кошторисно-договірної групи відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся 30 червня ц.р. На іспит було зареєстровано 4 претенденти.

Під час іспиту кандидатів було перевірено на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли заздалегідь ознайомитися з переліком питань, які виносилися на іспит, на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 07/17  від 07 липня 2017 року міському голові було рекомендовано призначити на вакантні посади таких осіб:

Давидюк Олену Андріївну – на посаду спеціаліста 1 категорії планово-кошторисно-договірної групи відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради;

Нехту Ірину Іванівну – на посаду спеціаліста 2 категорії відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення  Білоцерківської міської ради.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.