«Олімпійський День» у Білій Церкві

|  21. 06. 2017

21 червня у Білій Церкві відбулися міські спортивні масові змагання «Олімпійський День». Захід був проведений з метою організації спортивного дозвілля дітей, а зокрема учнів загальноосвітніх та спортивних шкіл Білої Церкви, які відвідують пришкільні оздоровчі табори.

У змаганнях взяли участь близько 200 дітей. У рамках заходу вони мали можливість проявити себе у різних спортивних конкурсах, естафетах, змаганнях, які не потребують спеціальної фізичної підготовки.

Захід був організований відділом фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради за підтримки партнерів – Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також депутата міської ради Андрія Короля.

По завершенню заходу діти отримали солодкі подарунки, значки та сертифікати учасників змагань.

Головним суддею змагань виступила директор ДЮСШ №2 Ольга Баляснікова.

У заході також взяли участь представники громадськості та місцевих ЗМІ.