Зірочка на небосхилі Білої Церкви

|  31. 05. 2017

31 травня Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий привітав Вероніку Морську з перемогою на талант-шоу «Україна має талант. Діти 2»

Ця шестирічна дівчинка, вразила своїм талантом всю Україну. Надзвичайно чистий голос і щирі емоції не залишили байдужими не лише її земляків-білоцерківців, а й глядачів з усієї країни.

Неймовірними емоціями супроводжувася весь період участі Вероніки в шоу. Під час фінального виступу не було, мабуть, жодного білоцерківця, який би не чекав з надією результатів голосування. Але переживання виявились марними і за результатами голосування Вероніку Морську оголосили переможницею.

Міський голова вручив Вероніці почесну грамоту і грошову премію, на покупку необхідного для її творчого зростання музичного інструменту, але дитина завжди лишається дитиною, і найбільше дівчинка зраділа інтерактивній ляльці, подарованій їй Геннадієм Анатолійовичем.

«Вероніка зробила те, що мало кому вдавалось в нашому місті, - зазначив Геннадій Дикий, - вона об’єднала навколо себе всю білоцерківську громаду, людей з різними життєвими і політичними поглядами. Всі, як один, підтримували нашу білоцерківську зірочку на її шляху до здійснення мрії»

Окремо була висловлена вдячність батькам Вероніки, Василю і Ганні Морським, за підтримку і виховання цієї талановитої дитини. А викладачці вокалу Вероніки Морської, Ользі Гаврилюк, керівнику вокального ансамблю «Співограй», центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», була вручена подяка виконавчого комітету міської ради та грошова премія.

На заході також були присутні начальник управління освіти та науки Білоцерківської міської ради, депутат Юрій Петрик. Він щиро привітав Вероніку з перемогою, а також зазначив, що пишається тим, що вся родина Морських пов’язана з освітньою системою Білої Церкви, оскільки тато Вероніки довгий час працював в освітній сфері, мама і досі є співробітником станції юних натуралістів, а Веронічка мала змогу навчатися вокалу у одного з найкращих педагогів центру творчості та юнацтва «Соняшник», який є частиною позашкільної освіти нашого міста.

Ми дуже раді, що нове покоління білоцерківців росте таким талановитим та успішним. Від щирого серця приєднуємся до привітань, та бажаємо Веронічці подальших успіхів у творчості та щасливого життя.