Побудовані 3 млн. квадратних метрів житла – це не межа

|  24. 05. 2017

24 травня міський голова Геннадій Дикий вручив нагрудний знак Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету «Відзнака міського голови» генеральному директору ТОВ «Білоцерківський домобудівельний комбінат» Андрію  Дрофі.

Андрія Григоровича нагороджено відзнакою за сумлінну працю, високу професійність і відповідальність за доручену справу, активну громадянську позицію і громадську діяльність та з нагоди 70-річчя від дня народження. Андрій Григорович має 57 років загального трудового стажу,  з них 35 років працює на Домобудівельному комбінаті, 21 рік на посаді генерального директора.

Білоцерківський домобудівельний комбінат засновано в 1956 році. За роки діяльності комбінату побудовано більше 3млн. квадратних метрів житла для громадян нашої держави, промислових та соціально-побутових об’єктів, за що підприємство неодноразово було відзначено державними нагородами. Крім того,  восьми працівникам присвоєно звання «Заслужений будівельник України».

Під час зустрічі Геннадій Дикий привітав Андрія Дрофу, подякував за роботу і побажав йому та колективу Білоцерківського домобудівельного комбінату нових звершень та досягнень. Генеральний директор в свою чергу розповів про плани на майбутнє та нові технології, які вже почали використовувати в своїй діяльності. Так, наприклад, в цьому році в нашому місті Білоцерківським домобудівельним комбінатом буде розпочато будівництво двох багатоповерхових житлових будинків.

Крім того, для присутніх було продемонстровано зразки будинків, які побудовано в рамках програми серійного будівництва каркасно-щитових індивідуальних будинків у відповідності до європейських стандартів, відзначивши високий ступінь енергозбереження таких споруд.

На заході були  присутні член виконавчого комітету міської ради, голова Коаліції громадських організацій міста Біла Церква  «Громадська довіра» Іван Тютюнник та радник міського голови Микола Антонюк.