В ході засідання виконавчого комітету також було розглянуто низку інших питань

|  23. 05. 2017

До Дня міста буде проведено традиційний  міський конкурс на кращу клумбу

На засіданні було підтримано рішення провести міський конкурс на кращу клумбу до Дня міста.     Конкурс відбудеться 05-07 вересня 2017 року.

Взяти участь у конкурсі буде запропоновано підприємствам, організаціям, установам, учбовим та медичним закладам, закладам торгівлі та побутового обслуговування Білої Церкви.   Клумба повинна бути розміщена на  прилеглих територіях конкурсантів.

Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено  розробити  та затвердити Положення про проведення конкурсу на кращу клумбу до Дня міста до 01 липня 2017 року.

Затверджено проектно-кошторисну документацію

З метою захисту від підтоплення присадибних ділянок та житлових будинків, які  знаходяться в межах річки Протока, члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію реконструкційних робіт для покращення гідрологічного режиму та екологічного стану даної річки від вул. Крутогірна до вул. Івана Кожедуба (колишня Петра Запорожця)  на загальну суму майже 5,5 млн. грн.

В ході засідання також було:

-прийнято рішення про увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Владислава Макарова шляхом встановлення меморіальної дошки на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11;

-внесено зміни до додатку № 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 вересня 2016 року № 408 «Про затвердження нового складу і Положення про тендерний комітет при виконавчому комітеті міської ради та про визначення уповноваженої особи при виконавчому комітеті міської ради з питань організації та проведення допорогових закупівель»;

-затверджено склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул.Таращанська, 163,   вул. Пушкінській, 29;

- прийнято рішення про забезпечення роботи позаштатної постійно діючої військо-лікарської комісії Білоцерківського ОМВК;

- прийнято рішення про скасування дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами;

-розглянуті деякі питання щодо квартирного обліку ,  присвоєння адрес;

- розглянуто ряд опікунських та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.