Фестиваль «Вільна стіна» завойовує популярність у мешканців міста

|  22. 05. 2017

Відділом у справах сім’ї та молоді  Білоцерківської  міської ради 22 травня 2017 року    за участі  молодих райтерів  з міста  Біла Церква та інших міст України було проведено  ІІ  міський фестиваль  вуличного мистецтва «Вільна стіна» ( б-р Олександрійський 86).

Фестиваль  проведено з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, поширення та популяризація її творчих досягнень, популяризації  якісного вуличного мистецтва, а також переведення звичайних парканів та інших вуличних поверхонь в розряд мистецьких платформ.

Даний проект є спільною ініціативою відділу у справах сім’ї та молоді, громадського діяча Павла Лавруся, художника, дизайнера Владислава Гармаша і проводився за сприяння  депутатів  Білоцерківської міської  ради Лєонова Андрія Савіновича  та   Короля Андрія Петровича.

Фестиваль  з кожним роком все більше  завойовує  популярність серед мешканців  міста та мікрорайону. Позитивні емоції від робіт молодих митців отримали мешканці   мікрорайону  та  просто перехожі, які  дякували  учасникам  за    творчість,  а організаторам за захід.

До участі у фестивалі   були долучені 13 молодих талановитих митців,   наймолодшому з яких 15 років.

Кожному учаснику фестивалю від  відділу у справах сім’ї та молоді  міської ради,  були вручені іменні дипломи за участь у ІІ  міському фестивалі вуличного мистецтва «Вільна стіна».