«Молодість і весна» у полотнах

|  16. 05. 2017

16 травня в приміщенні виставкової зали бібліотеки №8 за сприяння відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради відбулося відкриття виставки картин молодих художників «Молодість і весна».

Виступаючи на відкритті виставки завідувач виставкової зали бібліотеки №8 Любов Михайлюк зазначила: «Біла Церква гордиться, що має таку талановиту молодь. Вона прикрашає життя наших білоцерківців. Ми любимо це життя і ми цінуємо мир, і картини прдставлені на виставці є підтвердженням цього».

Свої твори на виставці презентували 29 представників молоді міста (від 14 до 35 років) із Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, Білоцерківського інститут неперервної освіти та інші студенти та випускники начальних закладів Київської області, з яких 2 художники – Нікіта Дмитренко та Крістіна Смєлова – є вже членами Національної спілки художників України.

Вперше така виставка була організована 5 років тому, і з того часу проводиться щорічно.

У ході заходу взяв участь в.о. директора КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Валерій Ружицький.

Виставка буде відкрита у вільному доступі до 28 травня кожного дня (окрім суботи) за адресою вул. Леваневського, 55. Запрошуємо білоцерківців відвідати цю чудову виставку.