Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Білоцерківської міської ради VІI скликання Гончаренка Юрія Анатолійовича

Дата :
2017-03-02

Дата :    02.03.2017 р.                                                                         м. Біла Церква

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю звіт депутата Білоцерківської міської ради.

Як депутат Білоцерківської міської ради УІІ скликання пріоритетом своєї діяльності вважаю виконання передвиборчої програми, а також вирішення проблем мешканців

18 виборчого округу та міста.

Будучи членом постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, вважаю, що соціальні питання є найважливішими для населення.

Тому, мною було ініційовано прийняття на сесії міської ради таких рішень:

1.      Фінансування  реконструкції та ремонту об’єктів, інфраструктури у 2017 році   м.Біла Церква:

-          капітальний ремонт дороги по вул. Баумана;

-          капітальний ремонт дороги по вул. .Шамраївська;

-          капітальний ремонт дороги по вул. Васильківська;

-          капітальний ремонт  дороги по вул. Верхня;

-          ремонт дороги для водовідведення по вул. Б.Хмельницького;

-          поновлення освітлення на вищезазначених вулицях та вул.Спартаківській;

-          поновлення освітлення біля будинку по вул.Торгова площа, 2/1

-          встановлення світлофору на перехресті вулиць Ярослава Мудрого – Гоголя

( торгівельний центр « Гермес»)

2. Розроблена та затверджена міська комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту м.Б.Церква на 2017-2021 роки.

3. При розподілі бюджету м.Б.Церква на 2016 рік сприяв виділенню коштів :

-  на оздоровлення вихованців спортивних закладів за межами міста;

-  на участь та проведення змагань різного рівня за рахунок місцевого бюджету з розрахунку

50 грн. на кожного вихованця в спортивних закладах міста;

- сприяв виділенню коштів на харчування учнів, які навчаються в спортивних класах з

розрахунку 50 % за місцевий бюджет,  50% за рахунок батьків.

4. Приймав участь  у засіданнях постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту охорони здоров’я, материнства та дитинства та брав участь у засіданнях всіх сесіях міської ради.

5. У 2016 році мною, як депутатом направлено 11 депутатських звернень та запитів, постійно здійснював прийом громадян, надано 64  громадянам міста матеріальна допомога.