ЗВІТ депутата Білоцерківської міської ради VII скликання за 2016 рік Коробчука Володимира Васильовича

Дата :
2017-02-28

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою депутатську діяльність, надаю письмовий звіт про свою роботу.
Виборчий округ: 32
Звітний період: 01.01.2016р.-31.12.2016р.
Повне ім'я, дата народження, місце народження: Коробчук Володимир Васильович, народився 25 січня 1977 року в м. Біла Церква Київської області. Громадянин України.
Адреса приймальні: м. Біла Церква, вул. М'ясна, 4, 2-й, 4-й вівторок місяця з 900 до 1200
Партія, від якої був обраний: Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Дата вступу в партію: 2006 року
В інших політичних партіях не перебував.
Дата обрання депутатом Білоцерківської міської ради: 25.10.2015 року.
Членство у фракціях (групах): фракція «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: заступник голови постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємства, власності, комунального майна та приватизації.
Робота у виборчому окрузі : За період з січня по грудень 2016 року в громадській приймальні надавали допомогу як матеріального, так і консультативного характеру.
• на прийом прийшло 120 особи;
• матеріальну допомогу отримали 50 осіб.

Вжито заходи для проведення робіт з покращення стану виборчого округу. Виконані наступні види робіт:
• відремонтовано асфальтне покриття прибудинкової території біля будинків № 26 А, № 32 А, № 32 Б та № 34 А по вулиці Мельника;
• замінено труби опалення та гарячого водопостачання, які ведуть до будинків № 26 А, № 32 А, № 32 Б та № 34 А по вулиці Мельника.
Свою діяльність здійснював, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Білоцерківської міської ради VII скликання № 07-02-УП від 11 грудня 2015 року та Положенням про постійні комісії Білоцерківської міської ради № 08-02-УП від 11 грудня 2015 року .

Білоцерківської міської ради
VII скликання                                                                           В.В. Коробчук