ЗВІТ депутата Білоцерківської міської ради VII скликання за 2016 рік Колосенка Миколи Павловича

Дата :
2017-02-28

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою депутатську діяльність, надаю письмовий звіт про свою роботу.
Виборчий округ: 29
Звітний період: 01.01.2016р. – 31.12.2016р.
Повне ім’я, дата народження, місце народження: Колосенко Микола Павлович, народився 27 жовтня 1964 року в селищі Кожанка Фастівського району Київської області. Громадянин України.
Адреса приймальні: м. Біла Церква, вул. Леся Курбаса, 3, приймальна ВО "Батьківщина", 1-й 4-й вівторок місяця з 1000 до 1300
Партія, від якої був обраний: Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Дата вступу в партію:  2009 року
В інших політичних партіях не перебував.
Дата обрання депутатом Білоцерківської міської ради: з 2010р.і по теперішній час.
Членство у фракціях (групах): фракція «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження. Голова постійної комісії. Мною проведено 17 засідань, розглянуто  65 проект рішень.
Робота у виборчому окрузі : За період з січня по грудень 2016 року в громадській приймальні було надано допомогу як матеріального, так і консультативного характеру.
• на прийом прийшло 154 особи;
• матеріальну допомогу отримали 40 осіб (з депутатського фонду);
• оформлено 56 депутатських звернень;

Вжито заходи для проведення робіт з покращення стану округу. Виконані наступні види робіт:
 встановлено лежачі поліцейські в районі будинку № 47 по вулиці Героїв Крут;
 встановлено світлофор в районі кафе «Арарат» по вулиці Грибоєдова;
 прокладено асфальтну доріжку поблизу будинку № 18 по вулиці Некрасова;
 зрізано дерева, вражені омелою, біля будинків № 18 по вулиці Леваневського,  № 66 по бульвару Олександрійському, № 41 та № 43 по вулиці Першотравневій;
 здійснено капітальний ремонт спортивного майданчика та косметичний ремонт дитячого майданчика в районі будинків № 12 А по вулиці Некрасова та № 87 по вулиці Героїв Крут;

Брав  активну участь у загальноміських заходах міста Білої Церкви.  Свою діяльність здійснював, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Білоцерківської міської ради VІІ скликання № 07-02-VІІ від 11 грудня 2015 року та Положенням про постiйнi комісії Бiлоцеpкiвської міської ради № 08-02-VІІ від 11 грудня 2015 року .

Білоцерківської міської ради
VII скликання                                                                           М.П. Колосенко