ЗВІТ депутата Білоцерківської міської ради VII скликання за 2016 рік Денисенка Ігоря Олександровича

Дата :
2017-02-28

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою депутатську діяльність надаю письмовий звіт про роботу.
Виборчий округ: 34
Звітний період: 01.01.2016р. – 31.12.2016р.
Повне ім’я, дата народження, місце народження: Денисенко Ігор Олександрович, народився 1 травня 1977 року в м. Біла Церква Київської області. Громадянин України.
Адреса приймальні: м. Біла Церква, вул. Польова, 96, бібліотека № 3, щоп’ятниці з 1000 до 1200
Партія, від якої був обраний: Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Дата вступу в партію:  2002 року
В інших політичних партіях не перебував.
Дата обрання депутатом Білоцерківської міської ради: 25.10.2015 року.
Членство у фракціях (групах): фракція «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Був присутній на 74 засіданнях. Постійно підтримував заяви громадян на приватизацію земельних ділянок та активно наполягав на вирішенні питань з червоними лініями, які дуже часто проходять по житлових будинках.
Робота у виборчому окрузі : В 2016 році в громадській приймальні надав допомогу як матеріального, так і консультативного характеру.
• на прийом прийшли 139 особи;
• матеріальну допомогу отримали 38 осіб;
• оформлено 45 депутатських звернень.

Вжиті заходи для проведення робіт з покращення стану мікрорайону «Залізничне селище».  Виконано наступні види робіт:
 відремонтовано асфальтне покриття вулиці Василя Симоненка, Романа Шухевича та прибудинкової території біля будинку № 40 Б;
 засипання вулиць 1-ї, 2-ї Коцюбинського та вул. Островського щебнево-гранпильним покриттям
 відновлення освітлення на мікрорайоні «Залізничне селище».

Свою діяльність здійснював, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Білоцерківської міської ради VІІ скликання № 07-02-VІІ від 11 грудня 2015 року та Положенням про постiйнi комісії Бiлоцеpкiвської міської ради № 08-02-VІІ від 11 грудня 2015 року .

Білоцерківської міської ради
VII скликання                                                                           І.О. Денисенко