ЗВІТ про роботу депутата Білоцерківської міської ради Київської області за 2016 рік Юрія Оселедька Фракція ВО «Свобода» Виборчий округ №41

Дата :
2017-02-28

Участь у пленарних засіданнях та постійній комісії міської ради
Маю 80% явку як на пленарних засіданнях міської ради, так і постійної комісії, 20% був відсутній з поважної причини.

Є заступником голови постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Звернення та запити
За часу обрання мене депутатом міської ради направив до різноманітних установ, закладів та посадовців 52 звернень та  депутатських запитів.
35 з них стосувалися виділення матеріальної допомоги із мого депутатського фонду, здебільшого на лікування. На даний момент кошти фонду який становить близько 30 000 грн, вичерпані та розподілені між  громадянами , а також для нагородження бійців 72-ї бригади орденами за захист Донецького аеропорту (виділено близько 900 гривень).

Решта звернень стосувалися нагальних проблем громадян міста.
Для прикладу назву декілька з них:

• звернення від В.О. «Свобода», щодо скасування підвищених тарифів на електроенергію з 01.03.2016.
•  про відкриття цілодобового дитячого отопедично– равматологічного пункту при «Київській обласній лікарні №2»
• про забруднення берегів річки Рось.
• про бюджет харчування дітей в школах міста
• про преміювання технічних працівників
• про оплату праці адміністрації шкіл
• про необхідність проведення капітального ремонту в школі №21
• про необхідність ремонтних робіт з відновлення асфальтового покриття на масиві Таращанський
• про відновлення споруд на дитячому майданчику у дворі будинку за адресою Таращанська 161
• про припинення діяльності ФОП, за адресою вул. Некрасова в районі житлового будинку №85 що займається незаконним розливом алкогольних напоїв кустарного виробництва
• про припинення діяльності точки з реалізації психотропних речовин за адресою Некрасова, в районі житлового будинку №86
• про дотримання режиму тиші в нічний час на приватній території ТОВ «Фудмережа» за адресою вул. Грибоєдова 10А
• про заборону звучання російської попси та шансону в громадському транспорті.
• про придбання автоматичної коляски для інваліда Землянко С.П.

Після моїх звернень:
• міськвиконкомом проведені роз’яснювальні заходи з власниками маршрутних таксі про недопущення фактів звучання в транспорті російської попси та шансону.
• припинено діяльність «розливайки» за адресою вул. Некрасова, в районі житлового будинку №85 (спільно з комісією з земельних відносин та інспекцією з благоустрою)
• припинено діяльність точки продажі психотропних речовин за адресою вул.. Некрасова 86 (силами поліції)
• прокладено асфальтне покриття на частині прибудинкової території вул. Таращанська 155 (решту території буде відновлено в 2017р.
• вирішується питання, про відкриття цілодобового отопедично–травматологічного пункту при «Київській обласній лікарні №2»
• урегульовано питання дотримання режиму тиші біля будинку вул. Грибоєдова 10А

Решта депутатських звернень стосувалося ряду земельних питань, питань ремонтів житлових та спортивних споруд міста, надання інформації тощо.

Депутатська приймальня
Функціонує громадська приймальня у приміщенні школи мистецтв №5, що розташована за адресою: вул. Таращанська 161. Прийом проводиться 2-4 вівторок з 08:00 до 10:00. При потребі громадяни можуть звернутися за м.т. 0967129262.

Помічники-консультанти
Маю 5 помічників-консультантів:
Анатолій Мусієнко, Олександр Левера, Артур Питлік, Володимир Богословець, Лідія Маринкевич.

Висвітлення депутатської роботи
Маю особисті сторінки у соціальних мережах:www.facebook.com