ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗВІТ депутата Білоцерківської міської ради VІІ скликання (2015-2016 рр.) Корнійчука В.Л.,

Дата :
2017-02-28

Загальні відомості: Корнійчук В.Л., обраний 25.10.2015 року, позапартійний, фракція «Білоцерківської міської організації Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч».

Участь у роботі ради: за 2016 рік взяв участь у роботі 19 з 20 сесій (95%) та 57 з 63 (90%) засідання Постійної комісії з питань земельних відносин  та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного  середовища та благоустрою, членом якої є. На засіданнях комісії було опрацьовано понад 1600 питань, основними з яких є:

1.      Нарахування та надходження орендної плати за земельні ділянки  в м. Біла Церква відповідно договорам оренди та строкових сервітутів.

2.      Розгляд розміру ставок орендної плати в залежності від функціонального використання земельної ділянки.

3.      Погодження проекту Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року.

4.      Круглий стіл з обговорення проекту регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку   розміру орендної плати за     землю в  м. Біла Церква».

5.      Про затвердження Генерального плану міста Біла Церква.

6.      Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

7.      Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква.

8.      Про робочий орган з розміщення зовнішньої реклами у місті Біла Церква.

9.      Питання внесення змін та доповнень до Положення про Управління регулювання земельних відносин та Положення про Управління містобудування та архітектури.

Прийоми і зустрічі з виборцями: прийоми проводяться щотижня. Прийом здійснювався за адресою вул.Польова, 96 філія бібліотеки №3. Враховуючи можливості надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складному становищі, «депутатський фонд» використав повністю, відповідно до звернень що поступали на прийомах.

Громадська діяльність: приймав активну участь в організації загально міських свят. Надання матеріальної та технічної допомоги військовослужбовцям.