ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛІЙНИК ТАЇСІЇ

Дата :
2017-02-28

Я, Олійник Таїсія Іванівна депутат Білоцерківської міської ради VII скликання, член  комісії з питань житлової політики,комунального господарства,транспорту і зв"язку,природокористування,охорони довкілля,та енергозбереження.

Результати моєї проведеної роботи:

За звітній період взяла участь у роботі засіданнях сесій ,постійних комісіях і спільних засіданнях депутатських комісій. Моя діяльність,як депутата Білоцерківської міської ради спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень ,наданих   Законом України "Про статус депутатів місцевих рад".

З метою ефективного  реагування на проблеми жителів міста  впродовж 2016 року проводила зустріччі з білоцерківцями, всі жителі мого округу №35 мали  можливість звернутись до мене у громадську приймальню по вул Польова,96, бібліотека-філіал №3

За звітній рік  було прийнято 60 громадян, переважна більшість звернень стосувалась  надання матеріальної допомоги в зв"язку з скрутним фінансовим становищем,та проблеми із здоров"ям. Відповідно до чого мною було направлено 30000 гривень депутатського фонду на вказані потреби громадян, а також для нагородження бійців 72-ї бригади орденами за захист Донецького аеропорту (виділено близько 900гривень).

Решта звернень стосувалися нагальних проблем громадян міста.

Підтримувала та брала участь у проектах та зверненнях фракції ВО "СВОБОДА" За власні кошти була оформлена річна підписка газети для читачів бібліотеки-філіал№3.

В подальшому в моїй роботі заплановано вирішення таких питань:

-асфальтування та ремонт доріг,облаштування зупинок на залізничному селищі.

-ремонт тротуару по вул Карбишева.

З повагою депутат Білоцерківської міської ради                      Т.І.Олійник.