ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ МУЗАЛЬОВА ОЛЕГА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЗА 2016 РІК

Дата :
2017-02-27

Моя діяльність, як депутата Білоцерківської міської ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Після обрання мене депутатом Білоцерківської міської ради VІІ скликання побудував свою роботу по двох напрямках: перший - участь у сесійних засіданнях і в діяльності постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, а також організація роботи фракції; другий - робота на окрузі, зустрічі з виборцями та їх особистий прийом.

За звітний період взяв участь у роботі 16 сесій Білоцерківської міської ради та майже всіх засіданнях постійної комісії і спільних засіданнях депутатських комісій.

У 2016 році значна робота була пророблена на виборчому окрузі.

Зокрема, за звітний період за власний кошт було здійснено:

- частковий ремонт зовнішнього  освітлення (заміна кабелю, лампочок) у буд. № 4, 6, 8,10, 29, 31 по вул. Полковника Коновальця;

- частковий ремонт прибудинкової  території по  вул. Полковника Коноваль-ця, 27 (бетонування майданчика перед під’їздом №2);

- частковий ремонт прибудинкової території  по вул. Сквирське шосе, 224 (зроблено перехід   через канаву у дворі будинку);

- частковий ремонт колонки у дворі будинку 216 по вул. Сквирське шосе;

-  благоустрій дитячих майданчиків за адресами: вул. П. Коновальця, 29, 31;

- побудовано альтанку навколо колонки питної води  на вул. П. Коновальця, 4, 6, 8, 29.

Також з моєї ініціативи за кошти міського бюджету було зроблено  ремонт асфальтного покриття внутрішньобудинкових проїздів за адресами: вул. Полковника Коновальця, 4, 6, 8, 29; вул. Сквирське шосе, 224А.

В рамках реалізації соціальних проектів співпрацюю з радою ветеранів міста, громадськими організаціями, які опікуються учасниками АТО та їхніми родинами, дітьми з обмеженими можливостями. Зокрема, була надана допомога громадській  організації  «Товариство допомоги дітям з аутизмом «Бачу світ по-іншому» (керівник Чернишенко Василь) - за власний кошт була сплачена вартість навчання  фахівця з прикладного аналізу поведінки в розмірі 31 000 грн.

Впродовж року здійснювався прийом громадян у громадській приймальні, що знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 24, офіс 105.

За період з січня по грудень 2016 року зареєстровано близько 70 звернень громадян. На підставі цих звернень оформлено 24 депутатських звернення та 1 депутатській запит, проведені юридичні консультації населення.

З депутатського фонду надано допомогу мешканцям виборчого округу на лікування та в зв'язку з тяжким матеріальним становищем на загальну суму 30 тисяч гривень.

Слід зазначити, що прийоми громадян здійснюються як у прийомні дні (друга  та четверта середа з 17.00 до 19.00 години), так і в  інші дні мною особисто або моїми помічниками.