Звіт Бабенка Олександра Миколайовича, депутата Білоцерківської міської ради VІІ скликання

Дата :
2017-02-27

Я, Бабенко Олександр Миколайович, депутат Білоцерківської міської ради VІІ скликання, член постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.
Результати моєї проведеної роботи:
Брав участь у роботі  засіданнях сесії Білоцерківської  міської ради.
Активно працював у постійній комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації. За час роботи  комісії відбулося  23 засідання. Одне засідання постійної комісії було виїзним, та одне відбулося спільно із постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Загальна кількість питань розглянутих на засіданні постійних комісій – 130. Загальна кількість питань винесених на розгляд сесії – 69.
Моя діяльність, як депутата Білоцерківської міської ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців  у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».
З метою ефективного реагування на проблеми жителів міста впродовж  2016 року проводив регулярні  зустрічі з білоцерківцями, всі білоцерківці впродовж року мали можливість звернутися до мене у громадську приймальню по вул.. Гоголя, 19.
За звітний рік було прийнято близько 100 громадян. Переважна більшість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним фінансовим становищем та проблемами із здоров'ям, відповідно до чого мною було направлено 30000 грн. депутатського фонду на вказані потреби громадян.
В подальшому в моїй роботі заплановано вирішення таких питань:
Ремонт асфальтного покриття у дворі будинків по вул. Дачній, 44 і вул.. Чорновола, 9, а також встановлення там атлетичного майданчика.

З повагою, депутат Білоцерківської міської ради   О.М. Бабенко.