ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТИЩЕНКА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА

Дата :
2017-02-27

Я, Тищенко Андрій Сергійович, депутат Білоцерківської міської ради VІІ скликання, член постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам ҆яток, історичного середовища та благоустрою.

Результати моєї проведеної роботи:
           Брав участь у роботі  засіданнях сесії Білоцерківської  міської ради.
           Працював у постійній комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам ҆яток, історичного середовища та благоустрою.
           За 2016 рік було розглянуто 1695 клопотань, заяв, листів, звернень, скарг, що надходили  від юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, установ, організацій, управлінь, відділів та громадян. Після розгляду дані питання  виносились на розгляд чергових  (позачергових)  сесій міської ради.
           На сесіях міської ради було розглянуто 191 заява юридичних осіб, 359 заяв фізичних осіб, 763 заяви громадян.

За моєю участю  як депутата міської ради було вирішено такі питання:
            Встановлено світлофор по вул. Осипенка.
           Сприяв виділенню коштів із місцевого бюджету на встановлення теплового лічильника за адресою бульвар Грушевського 44.
           Сприяв повному капітальному відновленню асфальтного  покриття за адресою вул. Ротецька та проведено модернізацію освітлення вулиці.
           За адресою І. Кожедуба 41/6 відремонтовано дитячий майданчик.
           Регулярно згідно офіційного графіку проводжу прийом громадян та зустрічі з виборцями. Слід зазначити, що прийоми громадян здійснюю як у прийомні офіційні дні, так і незалежно від офіційних днів і годин прийомів моїми  представниками.
           Направив 30000 грн. депутатського фонду на виплату матеріальної допомого двадцять одному мешканцю м. Біла Церква, які потребували коштів на лікування. Це люди, які мають онкологічні захворювання, діти з обмеженими можливостями, пенсіонери.
       В подальшій моїй роботі заплановано вирішення таких питань:
           Асфальтування , облаштування пішохідних доріжок та прилеглих територій по вул. І. Кожедуба, по вулиці та провулку Челюскінців, вул. Осипенка.
           Сприятиму  відновленню залізничного переїзду по вулиці Кожедуба.
             Вважаю, що головне завдання депутата - вирішувати проблеми життєдіяльності громади, нашого міста  та кожної людини  зокрема.

Депутат Білоцерківської                                                   А.С. Тищенко
міської ради VІІ скликання