Дата :
2017-02-24

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року №454-17-VI «Про встановлення порядку залучення,розрахунку і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква»

Відповідно до статті 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17-VI  «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква»

Даний проект розроблений з метою коригування порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква в частині застосування його положень стосовно будівель культурної та релігійної діяльності.

Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради : 09107, Київська область м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14-а, контактні телефони: 5-22-61; 5-55-34 (факс), е-mail: vkb_bmr@ukr.net

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17-VI  «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква» та аналіз його регуляторного впливу розміщенні в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради  та її  виконавчих органах за електронною адресою: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8 00 до 17 00 (перерва з 12 00 до 12 45) у письмовому або в електронному вигляді за адресою  відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради :    м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14-а.

Е-mail: vkb_bmr@ukr.net