ЗВІТ ДЕПУТАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ ВІД БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА МАЗУРЕВИЧА ДМИТРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕРЕД ГРОМАДОЮ МІСТА

Дата :
2017-02-24

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою депутатську діяльність, отримання зворотної інформації від виборців та залучення громадян до вирішення проблем місцевого значення, надаю письмовий звіт про свою роботу.

Моя діяльність, як депутата Білоцерківської міської ради по 23  виборчому округу, до якого входять вулиці: Леваневського 52/5-52/4, 56А, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 75; вулиця Заводська, вул. Митрофанова 9-12/18; вул. Молодіжна 20-34, спрямована на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Я є членом постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, на засіданнях якої вирішувались питання надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, передачі у власність (оренди) земельних ділянок, здійснювалася перевірка роботи підприємств, установ та організацій щодо питань земельних відносин та земельного кадастру, погоджувались пропозиції до планів і програм будівництва та реконструкції обєктів на території, розглядались інвестиційні містобудівні програми, пропозиції і бізнес-плани юридичних осіб щодо розвитку окремих територій та будівництва обєктів архітектури. Протягом звітного 2016 року відбулося 22 сесійних засідання міської ради, в 22 з яких  я взяв участь, заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії, а також 88 засідань постійної комісії, у 78 з яких взяв участь.

Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і, що не менш важливо, людською взаємоповагою. Тому для мене найважливіше знайти та впровадити механізми вирішення проблем громадян, знайти порозуміння з людьми, які до мене звертаються.

За зверненнями мешканців виборчого округу №23 до моєї громадської приймальні було зроблено:

-    Капітальний ремонт прибудинкових територій за адресами вул. Леваневського 56А,      58,62,64,66. На ці роботи були спрямовані 200 тис. грн. депутатських коштів та залучив підтримку бюджету розвитку міста;

-         Здійснено капітальний ремонт дороги та облаштування тротуарів та пішохідних доріжок по вул. Леваневського 68 виконані на 50% у звязку з погодними умовами. Гарантую, що ці роботи будуть завершені в другому кварталі 2017 року;

-         Придбано новий двигун на ліфтову кабіну за адресою вул. Леваневського 66 підїзд №1;

-         Вирішено термінове питання, щодо встановлення нового теплового лічильника в будинку по вул. Леваневського 66;

-         Дошкільному навчальному закладу комбінованого типу
(ясла-садок) №32 «Перлинка» в групу комплексного типу «Колосок» були придбані ноутбук, проектор, ігрові та дидактичні набори для розвитку дітей з особливими потребами;

-         Зроблено реконструкцію світлофорних обєктів вулиць Заводська-Леваневского з облаштуванням пішохідного переходу  для безпеки мешканців;

-         Встановлено сучасний LED світильник пішохідного переходу по вул. Леваневського;

-         Зроблено реконструкцію світлофорних обєктів перехрестя вулиць Леваневського- Митрофанова;

-         Встановлено тепловий лічильник в гуртожитку за адресою Молодіжна 22;

-         Будівництво протизсувних споруд в районі вул. Героїв Крут, Молодіжна;

-         Здійснено реконструкцію вуличного освітлення по вул. Східна, Митрофанова;

-         Активна співпраця з волонтерською групою «Білоцерківські Кікімори».

Часто до мене, як до депутата міської ради, зверталися громадяни соціально-незахищених категорій про надання матеріальної допомоги на різні потреби.  Більшість звернень мені вдалося вирішити позитивно. Хочу запевнити  , що мені не байдужі   проблеми жителів мого мікрорайону. Я й надалі докладатиму чимало зусиль для їх вирішення.