Звернення депутатів щодо проходження процесів децентралізації в Білоцерківському районі Київської області

|  24. 02. 2017

Як повідомлялося раніше, під час брифінгу міський голова Геннадій Дикий (http://www.bc-rada.gov.ua/node/6630) наголосив на проблемі щодо  неврегульованих питань у земельних відносинах із суміжними користувачами та власниками земель.Аби вирішити дане питання було прийнято рішення звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра України , Голови Верховної  Ради України, голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народних депутатів України та голови Київської обласної державної адміністрації.

У рішенні висловлено прохання створити на державному рівні незалежну робочу групу з підготовки пропозицій щодо забезпечення  проходження  процесів  добровільного об’єднання територіальних громад в Білоцерківському районі Київської області та розблокування питання щодо встановлення межі міста Біла Церква.

Також уповноважено Білоцерківського міського голову, заступника міського голови відповідно до розподілів обов’язків та начальника юридичного управління Білоцерківської міської ради на представництво інтересів Білоцерківської міської ради та Білоцерківської територіальної громади  у даній  робочій групі.   Міському голові доручено інформувати депутатів  Білоцерківської міської ради про хід роботи робочої групи та  вжити вичерпних заходів щодо захисту  інтересів територіальної громади міста Біла Церква при прийнятті рішень представницькими органами суміжних територіальних громад, які можуть зачіпати інтереси територіальної громади міста Біла Церква.

Депутати підтримали дане рішення одноголосно.