З 01 лютого 2017 року по 21 березня 2017 року оголошено відкритий конкурс на кращий проект пам’ятного знаку-стели на «Алеї Слави» на території кладовища «Сухий Яр»,

Дата :
2017-02-07

Завдання проекту:

·       розташування пам’ятного знаку - стели  на «Алеї Слави» на території кладовища «Сухий Яр», з урахуванням найкращого сприйняття з різних видових точок та візуальних вісей, в т. ч. з урахуванням вечірнього освітлення;

·       визначити архітектурно-просторову композицію пам’ятного знака- стели (форма, масштабні габарити композиції, скульптурна композиція, абстрактна форма, або інш.) пропорційно до масштабу прилеглої території з реконструкцією благоустрою прилеглої території, з метою організації та проведення загальноміських поминальних заходів.

·       надати пропозиції по використанню матеріалу та кольору матеріалу, з якого пропонуються виготовлення пам’ятного знаку-стели;

·       при пошуку художніх та архітектурно-композиційних рішень слід враховувати економічну доцільність застосування тих або інших матеріалів, конструкцій або технологій.

Конкурсні проекти, у встановленому порядком обсязі, подаються до 16-00 години 21 березня 2017 року до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, що знаходиться за адресою: Київська область, місто Біла Церква, бульвар Олександрійський, 75, прим. 134, тел. (04563)55918, (04563)59328, секретарю конкурсу.

Виставка конкурсних робіт і громадське обговорення відбудеться в період з 23 по 28 березня 2017 року в приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульвар Олександрійський, 75, прим. 134, м. Біла Церква.

З питань, щодо отримання умов конкурсу та вихідних матеріалів конкурсу рекомендуємо звертатись до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, бульвар Олександрійський, 75, прим. 134, тел. (04563) 55918, (відповідальний секретар конкурсу – Бондаренко Дмитро Андрійович).

Управління архітектури і містобудування міської ради