До 01 травня ц.р. в Білій Церкві буде розроблено Комплексну схему розміщення об’єктів зовнішньої реклами

|  25. 01. 2017

З метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті Білій Церкві, збереження архітектурно-просторової цілісності зон загального користування земель комунальної власності міста відповідно до законодавства України, Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква, затвердженого рішенням міської ради від 01 березня 2012 року №524-21-VІ, виконавчий комітет міської ради вирішив внести зміни в пункт 5 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2016 року № 307 «Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві» виклавши його в новій редакції, а саме: доручив управлінню містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради спільно з комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Архітектурно-планувальне бюро» та департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради розробити Комплексну схему розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві в термін до 01 травня 2017 року і подати її на затвердження.

Даним рішенням також було внесено зміни в пункт 6 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2016 року № 307 «Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві, а саме, наголошено на необхідності управлінню містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, при виконанні покладених на нього функцій робочого органу з питань регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території міста Білої Церкви, дотримуватись обмежень, зазначених в даному рішенні.

Під час обговорення питання заступник міського голови Валерій Гнатюк детально поінформував про передумови, через які викликана необхідність прийняття даного рішення, нові підходи до розміщення зовнішньої реклами в місті при розробці Комплексної схеми, з урахуванням чинних норм законодавства України, а також умови подальшої співпраці з організаціями які вже мають рекламні конструкції та тими, хто має на меті працювати в цій сфері. Зупинився на питанні демонтажу рекламних конструкцій, термін дії договорів на які закінчені та на вимогах до процедури їх знесення.

Заступник міського голови також відмітив, що зараз йде робота над розробкою проекту рішення міської ради щодо затвердження концепції розміщення зовнішньої реклами в м.Біла  Церква. Проект розробляється із залученням фахівців Асоціації розповсюджувачів зовнішньої реклами України, які надали ряд необхідних документів для оформлення проекту рішення і розробки класифікатора відповідних однотипних рекламних конструкцій. Крім того, розробляється нова схема розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

Управлінню архітектури та містобудування міської ради було надано протокольне доручення підготувати до всіх суб’єктів, у яких термін дії договорів на розміщення рекламних конструкції закінчується до 01 травня ц.р. звернення щодо необхідності розміщення їхніх конструкцій згідно нового класифікатора. Всі рекламні конструкції, які не будуть заповнені – планується винести на аукціон.