Керівництво Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України вручили подяку герою – рятувальнику, який спас двох діток

|  23. 12. 2016

14 грудня керівництво Білоцерківського РВ вручило подяку Тараненку Андрію Вікторовичу, який 25 листопада   під час пожежі в квартирі по вулиці В’ячеслава Чорновола в місті Біла Церква надавав допомогу рятувальникам врятувати двох дітей.

Нагадаємо, що 25 листопада о 14:48 до оперативно – диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в квартирі по вулиці В’ячеслава Чорновола в місті Біла Церква. Мешканці будинку розповіли, що в середині приміщення знаходилися діти, але випадковий перехожий в особі Тараненка Андрія незважаючи на перешкоди врятував двох діток. Як з’ясувалось, дітлахи бавились сірниками на старому матраці, що і спричинило пожежу. Діток в шоковому стані, але неушкоджених передали лікарям швидкої допомоги.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими та реагувати на подібні випадки.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Головне управління ДСНС України у Київській області повідомляє, що протягом   останніх років ситуація з виникненням надзвичайних ситуацій залишається тривожною.

Занепокоєння викликають випадки на водних об’єктах. Лише на протязі тижня сталося  4 випадки загибелі громадян, які перебували на кризі.

У зв’язку з цим ДСНС звертається до всіх громадян з суворим застереженням:

-         За умови тонкої криги вихід на лід категорично заборонено!

-         Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!

-         Дотримуйтеся правил безпеки на льоду, привчайте до цього дітей!

-          Батьки не відпускайте своїх дітей гуляти по поверхні замерзлих водойм! Не нехтуйте правилами безпеки! Цінуйте життя!