КОМІСІЯ ПО ПРИСУДЖЕННЮ МІСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМ. М.С.ВІНГРАНОВСЬКОГО п о в і д о м л я є

Дата :
2016-11-18

На здобуття міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського в 2016 році висунуто наступних кандидатів:

1. Голоско Світлану Олександрівну, молоду поетесу, за поетичну збірку «Журавлиний поклик»;

2. Петрівську Катерину Анатоліївну, молоду артистку, вокалістку І категорії, за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва;

3. Носовську Аллу Анатоліївну, молоду поетесу, за поетичну збірку «Час відрощувати крила»;

4. Смєлову Крістину Віталіївну, молоду художницю, за активну творчу та виставкову діяльність в галузі станкового живопису.

Запрошуємо громадськість, творчі та трудові колективи міста взяти участь в обговоренні висунутих кандидатів.

Пропозиції надсилати до 15 грудня 2016 року у відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 86. Контактний телефон 6-67-31, електрона адреса: bcvssm@ukr.net           .